Mantijų nuoma Vilniuje

Bakalauro studijų absolventams

Studentams baigiantiems Lietuvos edukologijos universiteto pirmąja studijų pakopą siūlome oficialias LEU juodos spalvos mantijas, pagražintas geltonais šaliais su universiteto regalijomis, taip pat juodas tradicines mokslų baigimo kepuraites.


Magistro studijų absolventams

Baigiantiesiems LEU magistro ir aukštesnės pakopos studijas siūlome pasipuošti juodomis mantijomis su mėlynos spalvos šaliu su universiteto regalijomis bei juoda kepuraite su kutu.


Užsisakę LEU mantijas pas mus galėsite ramiai laukti diplomų įteikimo šventės:

  • Mes mantijas atvešime tiesiai į Jūsų pasirinktą vietą (pvz.: į diplomų įteikimo ceremonijos vietą) Vilniuje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste. 
  • Atvežame visokių dydžių mantijas, todėl galėsite pasimatuoti ir išsirinkti Jums labiausiai tinkančią. Mantijas atvežame anksčiau (apie valandą prieš ceremoniją), todėl tikrai spėsite pasimatuoti ir persirengti mantijomis.
  • Mūsų mantijos pagamintos iš juodos medžiagos, kuri gražiai atrodo nuotraukose ir blizga nuo fotoaparatų blyksčių. Medžiaga yra lengva ir slystanti.
  • Po kiekvienos diplomų įteikimo ceremonijos mantijas vežame į valyklą, todėl mūsų mantijos visada būna švarios ir išlygintos.
  • Mes Jums garantuojame mantijų ir aptarnavimo kokybę - gerbiame ir mylime savo klientus. Išbandykite mūsų paslaugas ir pažadame, kad nenusivilsite Lietuvos edukologijos universiteto mantijų nuoma.

Patarimai, kaip teisingai dėvėti mantiją:

  • Tesingai dėvimo mantijos ilgis turėtų būti toks, kad apatinė jos dalis baigtųsi šiek tiek žemiau kelių.
  • Tiek merginoms, tiek vaikinams rekomenduojame po mantija dėvėti šventinius rūbus (merginoms sukneles arba sijonus, vakinams kelnias ir marškinius). Vaikinai turėtų mantijos užtrauktuką palikti šiek tiek prasegtą, kad matytųsi kaklaraiščio mazgas.
  • Tradiciškai, prieš atsiimant diplomą, kepuraitės kutas turėtų kaboti dešinėje kepuraitės pusėje. O įteikiant dokumentą, jo įteikėjas kutą turėtų permesti į kairiąją pusę.

Su mumis galite susisiekti telefonu  8 676 59 310 arba elektroniniu paštu info@mantijos.lt. Kiti mūsų kontaktai.

Mūsų draugai: Copy1 Ogeva LSP