Mantijų nuomos kainos ir sąlygos

 

Organizatoriui mantija -  Nemokamai!*

 

Užsisakykite oficialias Lietuvos edukologijos universiteto mantijas, praneškite mums ceremonijos datą, laiką ir adresą, o viskuo kitu pasirūpinsime MES, garantuojame Jums:

  • Patogų mantijų užsakymą. Pasitikime Jumis, todėl iš klientų neimame užstatų ar išankstinių mokėjimų. Norint išsinuomoti mantijas Jums nereikia išeiti iš namų - mantijas galite užsisakyti internetu. Suprantame seniūnų rūpesčius, todėl mantija organizatoriui – nemokamai! Atsiskaityti taip pat galite Jums patogiu būdu: padarydami pavedimą internetu arba grynaisiais prieš ceremoniją.
  • Nemokamą mantijų pristatymą –  užsakant daugiau kaip 10 mantijų komplektų, mantijas į sutartą vietą pristatysime nemokamai! 
  • Mantijų kokybę – mantijos yra pasiūtos iš lengvos medžiagos, kuri leis jums jaustis laisvai ir nevaržomai (net ir karštą vasaros dieną).
  • Mantijų švarą – po kiekvienos ceremonijos mantijas vežame į valyklą.
  • Skirtingus mantijų dydžius - kiekvienam surasime tinkamą mantiją.
  • Puikų klientų aptarnavimą - mes gerbiame savo kllientus - mūsų darbuotojai mielai Jums padės pasipuošti mantijomis, parinks tinkamą mantijos dydį, pralinksmins ir palinkės sėkmės.

Mantijų nuomos paslaugas studentams pradėjome teikti nuo 2005 metų (vieni pirmųjų nepriklausomoje Lietuvoje). Per septynerius savo veiklos metus mantijomis bei kepuraitėmis papuošėme tūkstančius laimingų absolventų. Džiaugsimės galėdami prisidėti ir prie Jūsų puikios nuotaikos diplomų įteikimo ceremonijos metu!

*Užsakius 20 ir daugiau mantijų komplektų!

Mūsų draugai: Copy1 Ogeva LSP